Ринок праці у Вінниці: популярні вакансії та рівень зарплати

Робота у Вінниці: що пропонують компанії та чого хочуть пошукачі

Перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні robota.ua проаналізувала кількість розміщених вакансій і резюме у Вінниці та ділиться результатами дослідження. 

Популярні професії

Ми переглянули, яких спеціалістів найчастіше шукали роботодавці у Вінниці останнім часом. П'ятірка найпопулярніших професій зараз виглядає так:

 
 1. Менеджер із продажу

 2. Працівник держустанови

 3. Продавець

 4. Торговий представник із власним авто

 5. Водій

Зарплата 

В середньому роботодавці у Вінниці пропонували пошукачам 9 294 грн за результатами моніторингу останніх трьох місяців. При цьому запити кандидатів дещо вищі: вони прохають в середньому 10 000 грн*.

 

*При підрахунку враховувалися лише вакансії та резюме зі вказаними заробітними платами. robota.ua не несе відповідальності за коректність вказаного роботодавцями рівня зарплати.

Але є й вакансії, в яких пропонують значно більше. Наприклад, водію-міжнароднику — 55 000 грн, а супервайзеру та регіональному менеджеру галузі FMCG — 30 500 грн та 30 000 грн відповідно. 

На графіку можна побачити й активність вінницького ринку праці за останні три місяці: на 3 938 вакансій припадає 23 154 кандидата. 

Де ще чекають на українців

Жителів нашої країни активно запрошують на роботу до інших країн. Найчастіше пропозиції надходять з Польщі, Чехії, Німеччини, Литви та Ізраїлю. 

 

 

Серед найзатребуваніших вакансій у 2021 році там:

 
 • робочі спеціальності на виробництво

 • працівники складського господарства

 • водії

 • робочі спеціальності на будівництво 

 • робітники без кваліфікації

 • інженери-електрики

 • персонал для дому

 

Зазначимо, що в середньому закордонні роботодавці пропонують українцям трішки більше 40 000 грн. 

 

Слідкувати за ситуацією на ринку праці можна за допомогою інструменту Прозора Робота. Він доступний для всіх користувачів robota.ua безкоштовно у будь-який час. 

 

***

У 2020 році robota.ua запустила програму підтримки українського бізнесу, яка продовжується й досі. У рамках цієї програми кожен роботодавець може безкоштовно розміщувати або продовжувати одну вакансію та відкривати 10 контактів кандидатів у найбільшій в Україні базі резюме.

Автоматичне нарахування безкоштовного сервісу відбувається першого числа кожного місяця в особистому кабінеті роботодавця. Щоб скористатися послугою, потрібно бути зареєстрованим на robota.ua. 

 

Вдалих пошуків! 


 


Переглядів: 2687
Поширень: 6