Цьогоріч у Вінниці планують відремонтувати мережі в 11 дворах багатоповерхівок. АДРЕСИ  

У Вінниці тривають комплексні ремонти дворів багатоповерхівок. У першу чергу на прибудинкових територіях міняють підземні комунікації, які в незадовільному стані. Такі роботи уже завершили на двох об’єктах, а ще на трьох вони тривають. Про це повідомляють на сайті міської ради. 

Загалом у цьому році планують реконструювати інженерні мережі на одинадцяти прибудинкових територіях. Після чого в рамках продовження робіт з капітального ремонту цих дворів можна буде перейти до наступного етапу – асфальтування територій та інших робіт з благоустрою. 

Зокрема, замінили 293 метри мереж водопроводу, каналізації та 50 метрів мереж теплопостачання у двотрубному обчисленні на прибудинковій території по вул. Гоголя, 6а та пров. Комунальний, 5. Ще 23 метри теплових мереж у двотрубному обчисленні реконструювали по просп. Космонавтів, 41.  

Наразі триває реконструкція мережі водопроводу та каналізації на прибудинковій території по вул. В. Порика, 3. На цій ділянці планують прокласти 297 м мереж, з яких більша частина (180 м) вже замінені. 

Також замінюють мережі теплопостачання і біля будинку по вул. Соборній, 91. Тут планують замінити 65 м мереж в двотрубному прокладанні, уже роботи розпочато.

«Разом з цим, розпочато роботи по заміні мереж водопроводу, каналізації, а згодом розпочнеться заміна і мереж теплопостачання до житлового будинку по вул. Стельмаха, 53. Незабаром планується розпочати реконструкцію мережі теплопостачання до житлового будинку по вул. Стельмаха, 17», - розповів директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. Переглядів: 2196
Поширень: 0