“Вінницькі вовки” обіграли “Київських Слов’ян” на виїзному матчі 

На виїзному матчі з американського футболу “Вінницькі Вовки” перемогли “Київських Слов’ян” з рахунком 0:36. 

Гра відбулася 27 червня у Києві – на центральній спортивній арені Деснянського району. Це четверта гра вінницької команди в регулярному етапі Суперліги УЛАФ, і друга гра з київськими “Слов’янами” у його рамках. 

– Четверта гра “Суперліги ULAF” (Українська Ліга Американського Футболу) позаду, і для нас вона завершилась перемогою. Фінальний свисток зафіксував рахунок 0:36. Дякуємо суперникам “Kyiv SLAVS” за цікаву та чисту гру, а нашим вболівальникам – за шалену підтримку! На виїзних матчах її особливо приємно відчувати, – написали “Вінницькі Вовки” після матчу. 

Крім цього “Вінницькі Вовки” повідомили, що вже на початку липня чоловіча та жіноча команди їхнього клубу з флаг-футболу вирушать до Словенії. 

“Вовки” візьмуть участь в турнірі “Errea bowl”, який відбудеться 2-4 липня в м. Любляна, і де за головний кубок змагатимуться 8 команд з усієї Європи. А “Вовчиці” стануть учасницями “tWigers bowl” у м. Домжале – уже вдруге (у 2019-му дівчата стали бронзовими призерками цього турніру). Переглядів: 2489
Поширень: 0