На Вінниччині викрили підприємство, яке незаконно реалізовувало український ліс закордон

Прикордонники повідомили про те, що на Вінниччині викрили підпільне підприємство, де незаконно випалювали на експорт вугілля з українського лісу. У цеху виявили понад 12 тонн готової до продажу продукції, яку планували реалізовувати закордоном.

Про це повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін.

«Зокрема в цеху, де було 4 печі для виготовлення деревного вугілля методом піролізу, знаходилася чимала кількість пакувального матеріалу. Мішки, в які пакували вугілля, містили написи іноземною мовою для подальшого експорту незаконно виготовленого товару в Румунію та Молдову», - коментує Вінниця.інфо Діана Кондратюк – прессекретарка Могилів-Подільського прикордонного загону.

Слідчі дії тривають. Суму оцінки вилученої продукції та суму збитків нанесених державі протиправною діяльністю буде встановлено після проведення відповідних експертиз.

Санкціоновані огляди проводили за процесуального керівництва Могилів-Подільської окружної прокуратури прикордонники з представниками інших органів у Могилів-Подільському районі. Заходи відбувалися у рамках кримінального провадження за ч.1 ст. 246 ККУ «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».

Слідчо-оперативні заходи здійснювала міжвідомча група оперативників Могилів-Подільського прикордонного загону, співробітників Могилів-Подільського районного відділу поліції, за силової підтримки прикордонного спецпідрозділу «ДОЗОР», а також із залученням фахівців Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.


Переглядів: 1727
Поширень: 0