На територіях вінницьких садочків почали облаштовувати спортмайданчики 

У Вінниці почали облаштовувати спортмайданчики на території садочків. Наразі роботи проходять у садочку №21, що на вулиці Міліційній, та 43-му на Чехова. Вже підготували основу під майбутні майданчики та закупили обладнання. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов. 

«Вінницькі дитячі садочки матимуть власні універсальні майданчики. Дітки змалку звикатимуть до фізкультури і рухливих ігор, що важливо для гармонійного розвитку, не лише фізичного. Здорові та активні діти – мета нашої міської ініціативи», – каже Сергій Моргунов. 

Зараз такі майданчики будують у садочках №21 та №43. Де малеча зможе вчитися грати у волейбол, баскетбол, хокей, теніс, займатися гімнастикою на турніках та інших снарядах. Усі елементи спортивного комплексу враховують вікові особливості малят. 

Програма будівництва спортмайданчиків на території садочків – це другий етап розвитку спортивної інфраструктури для дітей та молоді. «Почали ми зі шкіл, і поступово оновлюємо спортивну базу для кожного закладу. Вже нові об'єкти мають 30 з 37 шкіл міста. Також спортмайданчики встановлені у садочках-новобудах та тих, де проводилась реконструкція», – повідомив міський голова. – Сучасні та комфортні спортивні простори мотивують до здорового способу життя. І чим більше можливостей для усіх вінничан – тим краще. Працюємо далі». Переглядів: 1034
Поширень: 0