У 19-ти вінницьких будинках відремонтували інженерні мережі 

У Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках. Роботи проводять на умовах співфінансування. Цьогоріч завершили капітальний ремонт у 19-ти висотках, хоча у планах міської ради було 17 будинків. Вдалося це зробити за рахунок зекономлених коштів за результатами проведення тендерних процедур.  

Про це звітують на сайті Вінницької міської ради. 

“Ремонт житлового фонду у Вінниці за міською програмою співфінансування виконується щороку.  Умови участі – незмінні: 70%  робіт фінансує міська рада, 30% – співвласники висоток. У багатоквартирних будинках одним із найпопулярніших залишається ремонт інженерних мереж”, - пишуть у міській раді. 

Днями завершили лагодити інженерні мережі житлових будинків за адресами вул. Волошкова, 8 та вул. Б. Ступки, 21. 

«Цей рік, як і попередній, видався складним через карантин. Який негативно позначився на економіці, і, як наслідок, призвів до скорочення надходжень до бюджету. Тому ми реалістично підходили до планування капітальних ремонтів в житловому фонді загалом, і  в тому числі – інженерних мереж. Їх ми поставили у план по 17 будинках. Але завдяки економії коштів за підсумками тендерних процедур і активності самих мешканців ми уже провели роботи у 19 багатоповерхівках. Ще у п'яти  висотках продовжуємо працювати», - розповів директор департаменту житлового господарства міськради Роман Фурман. 

Він нагадав, що у багатоповерхівках, де створюється ОСББ, є можливість зробити ремонт одного конструктивного елементу за кошти міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року, а ОСББ створено з 1 січня 2019 року, то за кошти громади можна полагодити два конструктивні елементи висотки. Переглядів: 881
Поширень: 0