Вінницькі учасники АТО можуть стати жертвами аферистів

Днями портал “Бизнес Цензор” опублікував інформацію щодо скандальної забудови вінницького 10-го мікрорайону.

У виданні пишуть, що недоброчесні забудовники, прикриваючись ветеранами, намагаються заволодіти земельними ділянками для будівництва.

Повідомляється, що вінницькі атовці скооперувались та викупили землю площею 5 га на території мікрорайону. Наразі нові власники землі знайшли інвестора, який пообіцяв збудувати там житло. У обмін на це, забудовник пропонує військовим придбати у помешканнях по 50 квадратних метрів на людину за пільговою ціною.

Складність питання полягає у тому, що за інформацією “Української правди” подібним чином інвестори вже відібрали землю військових на Львівщині.

Окрім того, “ЗЗ канал” повідомляє, що через військових-власників землі, інвестори доносять меседж про те, що вони не збираються будувати інфраструктуру району. Хоча, за планом міськради, там має з’явитись два дитячих садочки, нові дороги та школа.

Таким чином, вінницькі атовці, які хочуть отримати власне житло за пільговою ціною, цілком ймовірно можуть стати жертвами аферистів, в інтересах яких не допомога військовим, а здешевлення будівництва для подальшого продажу.


Переглядів: 2566
Поширень: 2