Чотири сотні споживачів на Вінниччині опинилися без газу через аварію 

Учора, 3 серпня, в селі Гордіївка Гайсинського району через пошкодження газопроводу без газопостачання опинилися 446 споживачів. До кінця доби 4 серпня планується завершити ремонт та почати відновлення подачі газу селянам. 

Як йдеться на Facebook-сторінці АТ “Вінницягаз”, напередодні о 17:10 в населеному пункті аварійна ситуація виникла через пошкодження газопроводу низького тиску. 

Станом на сьогодні фахівці Тростянецької дільниці газової компанії вживають заходи задля усунення аварійної ситуації та якнайшвидшого відновлення газопостачання. 

Відтак, мешканців будинків та квартир у Гордіївці просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ “Вінницягаз” до газових приладів своїх помешкань. 

До слова, подібна аварійна ситуація сталася вчора у Хмільницькому районі. За попереднім повідомленням газовиків, через аварію на розподільних газопроводах середнього та низького тиску в селі Райки та селі Адамівка фахівці Калинівської дільниці АТ “Вінницягаз” припинили газопостачання з 16:00 год 3 серпня до 17:00 год 5 серпня. 

Зазначається, що газопостачання буде відновлено після проведення аварійно-ремонтних робіт. 

 
 


Переглядів: 1719
Поширень: 0