У Вінниці триває реконструкція дитсадка “Струмочок” 

У Вінниці триває реконструкція дошкільних закладів освіти. Завершується осучаснення ЗДО №47, що на вулиці Чорновола. За останні роки такий комплекс робіт проведено у 18 дитсадках, про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів міський голова Сергій Моргунов.  

У дошкільному закладі №47 «Струмочок» замінили дах, встановили нові енергозберігаючі вікна, облаштували ґанки з навісами. Крім того, утеплили фасад та прикрасили його яскравими муралами.  

«Такий комплекс робіт з термомодернізації за останні роки провели у 18 дитсадках. Тож, у місті вже кожен третій садочок утеплений. Але роботи ще чимало. Зараз працюємо над проектами реконструкції ще кількох дошкільних закладів, у тому числі на приєднаних територіях», - повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Сергій Моргунов.  

Очільник міста наголосив, що у групах діткам має бути комфортно – і взимку, і влітку. Адже мікроклімат у садочку важливий для їхнього фізичного та емоційного розвитку.  

“Це перша така масштабна реконструкція дошкільного закладу № 47 з часу його відкриття. А приймати маленьких вінничан він почав ще на початку 1970-х років”, - повідомляють на сайті міськради.  

 
 Переглядів: 1218
Поширень: 0