У Вінницькому аеропорту відбудеться агровиставка 

В аеропорту “Вінниця”, що в селі Гавришівка, відбудеться агропромислова виставка. У її межах відбудеться зустріч “ключових учасників агропромислового ринку”. 

Як ідеться в анонсі, виставка “АГРО-Вінниця” відбудеться 7-9 вересня. У програмі заходу – презентація нової техніки, устаткування, інноваційних рішень та технологій. Також тут відбудеться масштабна польова демонстрація роботи техніки, а також зустріч ключових учасників агропромислового ринку. 

Організатори зазначають, що виставкова площа складає 70 000 квадратних метрів, у виставці візьмуть участь 250 учасників. Організатор: ТОВ “ТД “ПРОМФІНІНВЕСТ”. 

– Агро виставка буде максимально інтерактивною та прикладною, адже під час «АГРО-Вінниця» відбуватимуться масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо покази різноманітних комбайнів та тест-драйви.  

Як повідомляють організатори, лише під час вінницької агро виставки діятимуть спеціальні комерційні пропозиції на техніку, комбайни, запчастини, міні техніка, причіпне та навісне обладнання, ґрунтообробна техніка, біопаливо, агротранспорт, оприскувачі, сівалки та насіннєві матеріали. 

– Лише тут і саме 7-9 вересня можна буде побачити новинки сільськогосподарської техніки та вигідно оновити свій техніко-виробничий ресурс.  

Окрім цього на виставці відбудеться кулінарний фестиваль вуличної їжі, облаштують тематичні фотозони та майданчики, буде розважальна програма. 

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за ЦИМ посиланням або за цими телефонами +380 44 529 11 45, +380 44 599 71 77. 

 
 Переглядів: 2255
Поширень: 1