До Дня Незалежності у Вінниці організовують Марш захисників України 

Цьогоріч Україна святкує 30 років Незалежності. Вінниця долучиться до святкувань і 24 серпня у місті пройде Марш захисників України. Узяти участь в марші можуть ветерани, їхні рідні та всі вінничани. Про це сьогодні, 16 серпня, розповіли організатори маршу на пресконференції.  

Мета заходу – вшанування захисників України, які боронили і зараз боронять незалежність держави від російського агресора, а також тих воїнів, які віддали своє життя, відстоюючи її цілісність у російсько-українській війні.  

“Ми подумали, що не у всіх є можливість їхати до Києва, тому вирішили провести марш саме у Вінниці. Хлопці з усієї області виявили бажання з’їхатися. Це не просто подія, це марш не тільки захисників, тих, хто тримав зброю в руках. Захисником України є кожна людина, яка волонтерила, яка передавала свої останні кошти, взагалі людина, для якої є державна мова, державний прапор і їй не “всё равно”. Тому приєднатись до ходи може кожна людина, яка вважає себе українцем”, - зазначив голова Координаційної ради ветеранів АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці Леонід Гуменний. 

За словами координатора маршу Олега Клембовського, збір почнеться 24 серпня о 10:00 біля Будинку Офіцерів. Старт ходи біля Будинку Офіцерів, по вулиці Соборній і закінчення - на Європейській площі, де о 12:00 розпочнуться урочисті заходи. 

“Раді будемо бачити і членів родин загиблих Героїв, волонтерів, вінничан. Вінниця патріотичне місто і ми хочемо бачити всіх в одному строю. Лише ми просимо бути на марші без політичної символіки”, - зазначає Олег Клембовський.  

Також учасників акції просять дотримуватися протиепідемічних заходів. 


Переглядів: 1701
Поширень: 0