Страви японської кухні досить популярні, але не всі заклади можуть запропонувати якість та швидкість доставки. Щоб отримати смачні страви та не чекати кур’єрів надто довго, потрібно знати, які ресторани відмінно виконують свою роботу.

Суши мастер - 36 фото - картинки и рисунки: скачать бесплатно

Суші Мастер

Ця мережа добре відома в Україні та за її межами. Ресторани Суші Мастер зараз можна знайти не лише в обласних центрах, а й в невеликих містах, оскільки попит постійно зростає, а клієнти завжди хочуть отримувати найкраще. До того ж, тут часто можна скористатись акціями та непогано заощадити. Вигідні пропозиції діють практично завжди, потрібно лише періодично стежити за оновленнями в розділі «акції» на сайті або підписатись на розсилку.

Мережа https://hostomel.sushi-master.ua/ua/ пропонує досить велике меню, в яке окрім суші та ролів також входить багато інших страв японської кухні. Тут можна замовити смачні воки, салати та десерти, приготовані за перевіреними рецептами.

У ресторані строго контролюють якість інгредієнтів, з яких готують страви. Саме тому їх закуповують лише у перевірених постачальників. Приготування їжі починається лише після підтвердження замовлення. Завдяки цьому кожен клієнт мережі отримує лише свіжий продукт. Кур’єри користуються спеціальними термосумками, тому навіть за умови доставки смак страви буде саме таким, як і потрібно на момент подачі.

Сушія

Це мережа ресторанів, яка працює на ринку протягом багатьох років. Багато клієнтів обирають саме Сушія завдяки швидкій доставці, яка привозить замовлення в різні куточки міста. В середньому покупці чекають не довше однієї години. За цей час оператор приймає замовлення, кухня починає його готувати і кур’єр доставляє свіжу їжу за вказаною адресу. Завдяки такому підходу до справи клієнт завжди отримує максимально свіжі страви.

В меню цієї мережі представлена безліч варіантів суші, ролів та сети. Завдяки великому вибору тут кожен може замовити страви на свій смак. Іноді Сушія влаштовує спеціальні акції, завдяки яким можна купити смачні страви за досить доступними цінами.

Суші WOK

Меню цієї мережі ресторанів не настільки різноманітне, але тут завжди можна обрати якісні суші та роли і скористатись доставкою. Завдяки цьому, страв, які представлені на сайті, достатньо для того, або задовольнити смаки різних клієнтів. Процес приготування страв починається лише після підтвердження замовлення, тому клієнти можуть не сумніватись в свіжості та якості страв. Всі замовлення привозять з строгим дотриманням температури. Тому навіть, якщо ви замовляєте доставку, смак страв буде таким самим як під час подачі в залі ресторану.

Доставка містом відбувається за максимально короткий проміжок часу. За бажанням можна обрати послугу самовивезення. Але все ж доставка кур’єром рідко відбувається з затримкою, тому це вдале рішення, якщо потрібно швидко отримати смачну, свіжу їжу та зекономити час. 


Переглядів: 877
Поширень: 3