На Вінниччині аграрії встановили національний рекорд, висіявши Тризуб із гірчиці 

Аграрії з Вінниччини висіяли величезний герб України на полі гірчиці. Творіння мешканців села Серединка Гайсинського району внесли стало національним рекордом у у реєстрі рекордів.

Про це повідомляє видання Суспільне.Вінниця із посиланням на слова представника Книги рекордів України Олега Волочкова.   

"Ми перевіряємо і свої заміри, і дороги декілька метрів розходження, через те, що поверхня не рівна, тому, ми зараз усе перевіряли", — каже Олег Волочков.  

Як відомо, зробили заміри та зафіксували рекорд учора, 19 серпня. Для цього засіяли гірчицею 572 метри у ширину та 1140 – у довжину. Повідомляється, що поле засіяли таким чином спеціально до тридцятої річниці Незалежності України.  

"Так наше село хоче привітати усю Вінниччину зі святом, тут ми змолотили пшеницю і на її місці точковим методом посіяли гірчицю, тому десь у вересні це поле буде мати золотавий колір і герб буде квітнути жовтим кольором", — розповідає співорганізаторка Людмила Олексюк.  

Відомо, що схожий рекорд зафіксували цьогоріч на початку липня у селі Велика Олександрівка Київській області, яке біля Борисполя. Там фермери висадили тризуб на кукурудзяному полі. Переглядів: 1826
Поширень: 2