Приміщення “Льодового клубу” поповнить спортивну базу Вінниці  

Депутати Вінницької міської ради під час сесії 27 серпня ухвалили рішення про придбання будівлі Льодового клубу в Центральному парку імені Леонтовича. За рішення проголосували 49 депутатів з 50 зареєстрованих. Згідно з документом, придбати будівлю критої ковзанки має МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій». 

“Питання щодо придбання будівлі Льодового клубу обговорюється в місті вже близько двох років. Коли в листопаді 2019 року питання придбання приміщень виносилося на голосування, депутати міської ради відмовилися від купівлі. Тоді за те, аби відмовитися від першочергового права викупу приміщення, яке разом з обладнанням коштувало понад 34 мільйони гривень, проголосувало 38 депутатів з 41 присутнього на сесії”, - пише видання Vежа. 

Як пояснював тоді директор департаменту комунального майна ВМР Ігор Шутак, витрачати з міського бюджету таку велику суму на придбання Льодового клубу не доцільно. Передусім, з тієї причини, що холодильне обладнання, яке становило близько половини вартості об’єкта, було зношене вже на 20-40% та експлуатувалося понад 10 років. 

Як зазначив сьогодні під час сесії міський голова Сергій Моргунов, місто має в своїй власності 1/20 від загальної площі об’єкта, решта ж належить приватній компанії. Ухваленим рішенням решту, 19/20 від об’єкта, придбає МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій». І на це не планують витрачати гроші з міського бюджету, а лише власні обігові кошти підприємства. 

‒ На сьогоднішній день ми відпрацювали це питання і порахували, що можливо придбати її (Льодову арену – прим. авт.) за 9 мільйонів. Але важливо, що ми не направляємо на купівлю цього об’єкту ні копійки бюджетних коштів. Комунальне підприємство «Фонд муніципальних інвестицій» суто за свої обігові кошти придбає цю частку, 19/20, цього майна. Таким чином, спортивна Вінниця поповнить свою тренувальну базу. Особливо, в частині зимових видів спорту ‒ це фігурне катання і хокей. Це важливе рішення, яке необхідно підтримати. Нагадаю, що в цьому році ми ще відкриємо СКА, на вулиці Янгеля, для ігрових видів спорту. Таким чином, ми достатньо серйозно підсилимо матеріально-технічну базу в галузі спорту, ‒ каже міський голова Сергій Моргунов. 


Переглядів: 1556
Поширень: 0