У Вінниці обговорили нову Програму соціального захисту дітей

Днями у Вінниці пройшли громадські слухання, під час яких обговорили нову Програму соціального захисту дітей. В рамках цієї програми у місті планують впроваджувати новітні практики превентивної роботи з дітьми та їхніми родинами, надалі розвивати сімейні форми виховання та працювати над тим, щоб діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, знаходили люблячих батьків. 

Про це повідомила Вінницька міська рада.

«Програма передбачає впровадження новітніх практик превентивної роботи з дітьми та їхніми родинами, розвиток та забезпечення ефективного функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Також ця програма сприяє усиновленню»

- зауважила Галина Якубович.

До обговорення долучились представники органів місцевого самоврядування, сектору ювенальної превенції  ВРУП ГУНП у Вінницькій області, комунальних закладів та громадських організацій.

«Розробка нової Програми необхідна для координації діяльності всіх структур, дотичних до захисту законних прав та інтересів дітей Вінницької міської територіальної громади»

 - додала начальниця служби у справах дітей міської ради Людмила Шафранська.

«Програма соціального захисту сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у м. Вінниці» реалізується з 2009 року. За цей період у Вінницькій міській територіальній громаді зменшилася кількість дітей вище названих категорій та збільшилася увага до проблем їх виховання у сім'ях. Всього за час реалізації програми функціонувало 38 прийомних сімей, у яких виховувалась 51 дитина. З них 10 дітей – усиновлено прийомними батьками.Переглядів: 2719
Поширень: 0