У Вінниці за 2022 рік планують реалізувати 23 проєкти

Сьогодні, 28-го жовтня, відбулось засідання Координаційної ради, на якій оголосили проєкти-переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив», які будуть реалізовані у Вінниці в 2022 році.


Про це повідомляє Вінницька міська рада.


Для реалізації проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» у 2022 році в бюджеті Вінницької міської територіальної громади передбачається 10 мільйонів гривень.


Координаційна рада переможцями визначила 9 великих проєктів на суму 7 222 320 грн, з них один великий проєкт вартістю 910 000 грн для реалізації на території Стадницького старостинського округу ВМТГ, та 14 малих проєктів на суму 2 777 680 грн, з них 5 малих проєктів на суму 1 182 560 грн для реалізації на території старостинських округів ВМТГ.


Серед великих проєктів, які будуть реалізовані у Вінниці – «Прокачай мозок та тіло»: облаштування фітнес-зали у бібліотеці-філії №6. Також в наступному році створять спортивний осередок «Острівець здоров'я» на Замості, культурно-освітній простір просто неба на Вишеньці. Проведуть турнір з вуличних видів спорту для молоді міста «Битва районів», облаштують дитячий ігровий спортивний майданчик у Сабарові. Також реалізують проєкти «Затишна шкільна площа у Тяжилові», «Створення скверу ім. О. Кобилянської» та «Студія звукозапису».


Щодо малих проєктів, то на прилеглій території бібліотеки №16 буде створений еко-хутір «Зелений двір». Також у планах реалізувати правопросвітницький проєкт «Волонтери правосуддя». Біля волейбольного майданчика на вул. Волошковій будуть встановлені глядацькі трибуни. Також серед переможців проєкти «Мобільна група творчого натхнення», «В гостях у вінницьких майстрів». Облаштують в наступному році й ігрову зону для дітей в Тяжилові: наземний батут, екологічну стежинку Теренкур та сучасний міні-стадіон «Дружній простір для чотирилапих». Також реалізують проєкт по безкоштовній стерилізації кішок та котів.


По старостинських округах перемогу здобув великий проєкт по створенню спортивно-ігрового комплексу «Драйв» у селі Великі Крушлинці. Також перемогли п'ять малих проєкти. Серед них – «Бібліотека згуртовує громаду» (села Стадниця, Вінницькі Хутори, Щітки, Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, Гавришівка), «Бібліоальтанка – комфортний відпочинок» (селище міського типу Десна). Крім того, у селі Щітки створять зону відпочинку на ставку «Тарасишин» та пікнік-майданчик біля озера у селі Стадниця.Переглядів: 1655
Поширень: 0