Для вінницьких лікарень закуплять 28 одиниць медичного обладнання

Сьогодні, 29 жовтня, депутати міської ради на черговій сесії ухвалили рішення щодо підтримки ковідних лікарень Вінниці. Про це повідомила міська рада. Для них придбають додаткове медичне обладнання.

Усе більше хворих на ковід потрапляють до реанімації та потребують підвищену дозу кисню. За словами медиків там опиняються всі, хто не мав щеплень. Сьогодні за одним з показників (перевищення рівня госпіталізації) Вінниця уже потрапила до «помаранчевої» карантинної зони. Новий штам вірусу значно агресивніший, навантаження на лікарні зростає.

«Міський голова Сергій Моргунов дав доручення забезпечити медичним обладнанням та ліками всі міські ковідні лікарні. Нині  наше місто повністю готове до наступної хвилі коронавірусу. Сьогодні виділяємо майже 10 млн грн на купівлю 10 апаратів ШВЛ, 6 апаратів Hi-Flow, 12 - моніторів пацієнта. Також 3,5 млн грн з бюджету громади ми виділяємо на закупівлю ліків для надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Ви знаєте, що за ініціативи міського голови ми свого часу приймали рішення про муніципальну доплату для медиків, які лікують ковідних пацієнтів. Тож сьогодні виділяємо 4 млн грн на цю доплату до зарплати за жовтень», - зазначив секретар міської ради Павло Яблонський.

Окрім того, з міського бюджету передбачили кошти на придбання рентгенапарату для Вінницької клінічної багатопрофільної лікарні в сумі 2,2 млн грн. Та 1,3 млн грн - на облаштування ліфту у ЦПМСД №2 на вул. Магістратській, для покращення доступності для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.


Переглядів: 1465
Поширень: 0