Нова медіа-студія «ІДЕЙМАСА» з'явилась у вінницькій школі

Медіа-студія «ІДЕЙМАСА» з елементами соціального підприємництва з'явилася у вінницькій школі №18. Така ідея учнів перемогла у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів - 2021».

 Про це повідомляє Вінницька міська рада.

В рамках проєкту в закладі створили шкільну медіа-студію з усім необхідним обладнанням. Вже в цьому місяці фахівці навчать учнів правильно працювати з відеоматеріалами, знімати репортажі, писати матеріали, блоги та створювати інформаційні сторінки в соціальних мережах.

Головна мета проєкту - організувати освітньо-інформаційний простір для роботи шкільного прес-центру та залучити учнів до створення аудіо - та медіа - контенту. Новостворена студія матиме елементи соціального підприємства. Тут  учні зможуть спробувати себе в ролях журналіста, блогера, режисера, оператора, керівника підприємства, менеджера, монтажера, редактора. Автори проєкту переконані, що це допоможе школярам визначитись зі своєю майбутньою професією.

«Завдяки сучасній студії учні нашої школи зможуть знімати відео, складати сценарії для сюжетів, монтувати їх за допомогою спеціальних програм. А також навчатимуться правильно висловлювати свої думки, розвиватимуть ораторські навички та лідерські якості», - зазначила директорка школи №18 Катерина Поджаренко.

 

Наразі усі роботи з  реалізації проєкту завершили. На нього з бюджету громади спрямували майже 300 тис. грн.Переглядів: 1612
Поширень: 0