Для вінничан проведуть опитування щодо участі громадськості у прийнятті рішень місцевою владою

Вінничан запрошують взяти участь у опитуванні щодо участі громадськості у прийнятті рішень місцевою владою. Заповнити анкету можна до 30 листопада за посиланням https://cutt.ly/PR9ayWx. Думку вінничан врахують при розробці Стандартів участі громадськості в прийнятті рішень Вінницької міської ради.


Вінницька МТГ у 2020 році одна з перших приєдналась до всесвітнього Партнерства «Відкритий Уряд» (OGP). Ми створили План дій, спрямований на посилення довіри та взаємодії між громадськістю і місцевою владою. Цей документ розроблений у співпраці з громадськістю та затверджений Вінницькою міською радою у 2021 році.


Одне із зобов'язань Плану дій передбачає розробку Стандартів участі громадськості в прийнятті рішень Вінницької міської ради. Це стане інноваційним для України документом з переліком питань, відповіді на які дозволять визначити, чи була достатньою участь громадськості у прийнятті того чи іншого рішення виконавчих органів місцевого самоврядування.


Впровадження таких Стандартів підвищить якість та прозорість рішень, зміцнить довіру людей до місцевої влади та допоможе ефективніше реалізовувати стратегії, плани та програми.


Варто зауважити, що за результатами сьомого муніципального опитування IRI - понад 75% вінничан задоволені діяльністю місцевої влади.Переглядів: 2441
Поширень: 0