Уряд розгляне Методику визначення обсягу заборгованості з різниці в тарифах

Відповідну постанову, яка передбачає удосконалення механізму визначення обсягу заборгованості держави перед підприємствами комунальної теплоенергетики з різниці в тарифах Уряд розгляне вже сьогодні. Методика може дати можливість містам отримати додатковий фінансовий ресурс на погашення боргів за спожитий природний газ. Про це повідомляє ЖКГ.

Заборгованість виникла у зв’язку з невідповідністю між фактичною вартістю послуг з теплопостачання та встановленими соціальними тарифами для населення і бюджетних установ. Визначений обсяг заборгованості буде компенсований комунальним підприємствам з державного бюджету.

Запропоновані зміни до Методики нададуть можливість збільшити компенсацію з державного бюджету комунальним підприємствам теплопостачання, оскільки тепер враховуватиметься також і обсяг коштів, спрямованих органами місцевого самоврядування на забезпечення діяльності підприємств галузі.


За пропозицією АМУ Мінрегіон підготував та вніс на засідання Уряду проєкт постанови, покликаний удосконалити Методику.Переглядів: 2965
Поширень: 0