Водохреща вінничани святкуватимуть на двох локаціях

Уже завтра вінничани будуть святкувати Водохреща. О 11:00 свято розпочнеться на Вишенському озері, що у парку «Дружби народів». А о 12:00 – на озері в районі олійножирового комбінату (вул. Волошкова, 8). Під час заходів вінничани та гості міста зможуть взяти участь у спортивних конкурсах, послухати народну музику, а також – зануритися у хрещенську воду.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Для гостей свята виступить гурт українських музик «Заграй» та співачка Вероніка Пінчук.

В рамках відзначення Водохреща комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради проведе спортивні естафети та конкурси.

В районі Вінницького олійножиркомбінату. На вінничан чекають народні забави та виступи творчих колективів. Виступатимуть жіночий вокальний ансамбль «Криниченька» та народний аматорський чоловічий вокальний гурт «Джерело» (с. Великі Крушлинці).

Вінничанам, відзначаючи Водохреща, варто пам’ятати про правила поведінки під час перебування на водоймі та під час купання. Нагадаємо, купатися слід під наглядом представників служби порятунку та лікарів. Перед купанням потрібно розігріти тіло, зробивши розминку. Занурюватися радять по шию, не замочивши голову, аби уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. У воді не можна затримуватися, а вийшовши з води – потрібно одразу витертися рушником і одягтися. Після чого зайти в приміщення і випити теплого чаю.Переглядів: 1850
Поширень: 0