У Вінниці на об’єктах реконструкції будуть вказувати джерела фінансування 

На об’єктах будівництва та реконструкції обов’язково будуть вказуватись відомості про загальну вартість об’єкта та суми коштів з різних джерел фінансування, передбачених на його реалізацію. Адже вінничани повинні бути проінформовані про те, що проєкт здійснюється коштом платників податків територіальної громади. Про це повідомляє міська рада.

Вчора, 20 січня, члени виконкому затвердили рішення щодо розміщення інформації про використання коштів місцевого, обласного, державного бюджетів та інших джерел фінансування при виконанні будівельних робіт. 

На стенді має вказуватись: назва проєкту будівництва, хто є замовником (головним розпорядником або одержувачів коштів), генпідрядник, головний архітектор проєкту (ГАП), головний інженер проєкту (ГІП) орієнтовний термін реалізації. 

«Також обов’язково має бути зазначено, що проєкт реалізується за рахунок коштів територіальної громади. У разі виділення коштів з державного бюджету або залучення інших фінансових ресурсів –має доповнюватись відповідними даними щодо джерел фінансування. Такі інформаційні банери – звична європейська практика», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.Переглядів: 2107
Поширень: 0