На вулиці Московська встановлять світлофор

У Вінниці розпочинається проєктування світлофорного об'єкта на перехрестях вулиць Московська — вул. 8 Березня та Московська – Якова  Гальчевського.

Про це повідомляє департамент енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради

Відповідний дозвіл підготував департамент архітектури та містобудування ВМР, а виконком міської ради схвалив його на своєму крайньому засіданні 10 лютого.

На перетині вулиць Московська — 8 Березня змінювалась схема головної та другорядної доріг. На обох перехрестя було посилено освітлення, збудовано острівки безпеки для уникнення аварійних ситуацій та підвищення рівня безпеки пішоході.  

Наразі розпочинається наступний етап - це запровадження регулювання руху за допомогою світлофорів. Попередні дослідження підтверджують те, що сьогодні цей крок на часі. Він передусім покращить швидкість виїзду транспорту з боку МКЛ №3 та допоможе водіям та пішоходам безпечніше долати цей відрізок дороги.  

Світлофорні об’єкти на обох перехрестях будуть синхронізовані та дозволять уникнути утворення заторів та врегулювати усі конфліктні точки на цій ділянці.  

Після надання дозволу замовником, КП “Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху”, буде розроблена відповідна документація, яка дозволить при наявності фінансового ресурсу розпочати  роботи на вищезазначених перехрестях. Також передбачається врегулювання руху велосипедистів (створення велосмуг).

Цей проєкт повною мірою відповідає Старатегії 3.0, а саме Цілі 3.7. Стала міська мобільність і доступні транспортні послуги. Будівництво нового світлофорного об'єкту підвищить безпеку дорожнього руху та сприятиме розвитку вуличної інфраструктури.Переглядів: 2613
Поширень: 0