Вінниця посилить оборону області. З бюджету  виділять 5 млн грн

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов провів робочу зустріч з командиром бригади територіальної оборони Вінниччини Юрієм Парадюком. Вінницька міська рада продовжує фінансово підтримувати українські військові підрозділи.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«На цей рік загалом плануємо передбачити у бюджеті громади 5 млн грн на потреби територіальної оборони. Упевнений, депутатський корпус міської ради підтримає це рішення», – каже міський голова Сергій Моргунов.

 

Розгортання сил територіальної оборони відповідно до Закону про національний спротив в Україні розпочали з початку року. У Вінницькій області сформовані бригада та сім батальйонів. Наразі створюються центри територіальної оборони, де можна отримати інформацію та проконсультуватися.

 

Сергій Моргунов зазначив, що важливо консолідувати зусилля територіальних громад з державними органами влади та Збройними Силами задля якісного забезпечення сил територіальної оборони.

 

Нагадаємо, що Вінницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян України на військову службу за короткостроковим контрактом до батальйону ТрО (територіальної оборони).

 

У Центрі підкреслюють, що держава гарантує соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх родин, а також виплату грошового забезпечення рядовому та сержантському складу. Військова служба здійснюється тільки в межах Вінницького району, військове містечко поблизу с. Пултівці, Якушинецької територіальної громади.


Переглядів: 1780
Поширень: 0