Правила вступу до територіальної оборони Вінниччини

Служба в лавах територіальної оборони передбачає короткостроковий контракт. Він гарантує соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх родин, а також грошові виплати рядовому та сержантському складу раз на рік.

Про це Місту над Бугом розповів командир бригади територіальної оборони Вінниччини Юрій Парадюк. 

Він зазначає, що тим, хто вступив до батальйону, гарантують збереження робочого місця та середньомісячної заробітної плати (для тих, хто працює під час призову).

«Відповідно до закону і постанови Кабміну ми можемо оплачувати резервістам одноразову грошову винагороду за рік. Тобто в кінці року ми складаємо списки тих, хто виконав програму бойової підготовки, видаємо наказ, і раз в рік такий резервіст отримує кошти. Це такий маленький бонус за те, що вони з нами, але це не є регулярним отриманням заробітної плати», – каже Юрій Парадюк.

Як пояснив Юрій Парадюк, резервіст – це цивільна, людина, яка працює. На індивідуальне навчання резервістів запрошуватимуть тоді, коли їм зручно. Тривалість навчання – 120 годин на рік. Також передбачають проведення загальних зборів для злагодження підрозділів. 

«Раз на рік проводимо збори тривалістю 7-10 днів. Це повноцінні дні «на казармі». Це вже фактичне набуття підрозділом своєї професійної спроможності. Тому що, по суботах впродовж року ми відпрацьовуємо індивідуальні навички резервістів. А вже під час проведення загальних зборів відбуваються заняття щодо злагодження роботи підрозділу», – додав командир бригади територіальної оборони Вінниччини.

Військова служба проходитиме у військовому містечку поблизу села Пултівці Якушинецької територіальної громади. 

Вимоги: 

  • вік від 35 до 55 років, 
  • досвід проходження військової служби, 
  • придатність за станом здоров’я, 
  • фізична підготовленість та психологічна стійкість, 
  • мотивація до військової служби, 
  • відсутність судимостей. 

До кінця березня до лав тероборони потрібно залучити понад три тисячі резервістів. Це 70% від штату воєнного часу. Наразі укомплектування тероборони Вінниччини - близько 25%. Це фахівці, які можуть бути інструкторами для резервістів. 

Охочим вступити до лав тероборони й набути відповідних навичок слід звернутись до Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.Переглядів: 7101
Поширень: 27