Сьогодні Олег Сенцов презентуватиме вінничанам новий фільм “Носоріг”

Сьогодні до Вінниці приїде Олег Сенцов. Зустріч з українським режисером відбудеться у форматі питання-відповідь після перегляду його нового фільму “Носоріг” (16+).

Про це повідомили на сайті кінотеатру “Сінема Сіті”, в якому прем’єрний показ “Носорога” відбудеться 22 лютого.

За жанром це кримінал, драма. Історія, заснована на реальних подіях 90-х в Україні, де головний герой фільму (на прізвисько Носоріг) потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Це друга повнометражна робота Олега Сенцова і перша після незаконного ув’язнення в Росії. Він є режисером і автором сценарію. А головну роль у фільмі зіграв український активіст Сергій Філімонов.

Довідка.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист, письменник. Лауреат Премії імені Андрія Сахарова за свободу думки, Премії Американського ПЕН імені Барбари Ґолдсміт “Свобода писати”, Національної премії України імені Т. Шевченка. Був незаконно ув’язнений Російською Федерацією з травня 2014 року і засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі. Звільнений у вересні 2019 року в рамках обміну в’язнями між Україною та Російською Федерацією.Переглядів: 1622
Поширень: 0