Ми завжди шануватимемо світлу пам’ять жертв депортації кримських татар - Сергій Моргунов

Злочини радянської влади проти корінних жителів Криму повторюються і через 78 років, наголосив Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та у телеграм-каналі.

“78 років тому розпочалась депортація кримських татар. На «спецпоселення» до Центральної Азії відправили понад 183 тисячі людей, на примусові роботи до Московського вугільного тресту – 5 тисяч, до таборів фронтового резерву – 6 тисяч та ще стільки ж до ГУЛАГу”, - зауважив Сергій Моргунов.

Міський голова відзначив, що понад 20 років радянська номенклатура заперечувала цей злочин і лише у 1989 році кримським татарам дозволили повернутися додому.

“Та після анексії Криму росією кримські татари знову зазнали переслідувань. Російські окупанти використовують ті ж енкаведистські методи та каральні операції. Чи могли б ми колись подумати, що геноцид народів можливий у XXI столітті? - написав Сергій Моргунов та додав: - Ненависть, яку культивують в росії, знищить їх самих”.

Вінницький міський голова також зазначив, що на сьогодні спільна мета українців - звільнити територію України від загарбників та домогтись міжнародного трибуналу для усіх злочинців.

“Ми ніколи не пробачимо. І завжди шануватимемо світлу пам’ять невинних жертв”, - додав Сергій Моргунов.


Переглядів: 2068
Поширень: 0