Росія посилила атаки на Донбасі і намагається окупувати всю Луганську область

Росія посилила інтенсивність своїх операцій на Донбасі, намагаючись оточити Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

Зазначається, що станом на сьогодні північний і південний напрямки російської операції на Луганщині розділені приблизно 25 кілометрами території, що утримується Україною.

"Українські війська чинять сильний опір, займаючи добре укріплені оборонні позиції. Давно створена операція Об'єднаних сил України, ймовірно, зберігає ефективне командування і контроль над цим фронтом", — повідомили у британській розвідці.

Водночас зазначається, що Росія домоглася певних локальних успіхів, почасти завдяки зосередженню артилерійських підрозділів.

У британській розвідці наголосили, що потенційне захоплення Росією сєвєродонецької "кишені" призведе до того, що вся Луганська область опиниться під окупацією.

"Хоча зараз Росія докладає основних зусиль, ця операція є лише частиною кампанії із захоплення Донбасу. Якщо лінія фронту на Донбасі буде посунута далі на захід, це подовжить шляхи постачання окупантів і, ймовірно, призведе до подальших їхніх проблем із постачанням", — йдеться у повідомленні.Переглядів: 991
Поширень: 0