Для дітей-сиріт провели екскурсію у Національному музеї-садибі М.І. Пирогова

До Міжнародного дня захисту дітей у Вінниці провели чимало цікавих заходів. Серед них й екскурсії  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  Хлопчики та дівчатка мали змогу побували у Національному музеї-садибі  М.І. Пирогова.

«У зв'язку з тим, що у країні воєнний стан, ми вимушені були проводити заходи на різних локаціях, тобто поділити діток на невеликі групи, для того, щоб не було скупчення людей, адже життя найважливіше», - розповідає начальниця служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська.

Людмила Шафранська додала, що до Дня захисту дітей у Вінниці відбулась низка заходів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та дітей, які перемістилися з інших територій у зв’язку із веденням бойових дій на території України. Одні діти були залучені до проведення круглих столів, інші – долучились до майстер-класів, виготовленні оберегів, інтерактивних заходів.

Загалом організовані заходи до Дня захисту дітей були інформативними, цікавими та захоплюючими. Діти отримали справжню насолоду та як слід відпочили.Переглядів: 1917
Поширень: 0