Щонеділі  при бібліотеці номер 11 у Вінниці працює гурток «Веселковий дивосвіт»

Гурток «Веселковий дивосвіт» функціонує в бібліотеці-філії №11 (вул. Князів Коріатовичів, 189) з 2017 року. Він об'єднує дітей віком від 6 до 11 років. Учасники разом з керівником гуртка створюють маленькі шедеври власними руками – різні аплікації, листівки та вироби з паперу.

Заняття проходять у дружній невимушеній атмосфері, яка дає змогу розкрити свої здібності кожному учню. Вони розвивають дрібну моторику рук, логіку, уяву. Мета занять  –  розвиток творчих здібностей, підвищення інтересу до мистецтва і виховання художнього смаку у дітей.

«Ми допомагаємо нашим юним митцям реалізувати свої уявлення, поняття та почуття естетики через паперові вироби. За допомогою художніх матеріалів та інструментів вони навчаються підбирати кольори залежно від емоційного змісту образу. Під час створення робіт у дітей виховується інтерес і любов до творчого надбання Батьківщини, а також до культури та мистецтва інших народів», - розповіла керівниця гуртка Марія Присяжна.

Гуртківці вивчають різні методи роботи з папером, а саме: складання, скручування, згинання, вирізування, прорізування, гофрування, склеювання тощо. Опановують виготовлення об'ємних та плоских аплікацій, листівок та інших виробів з паперу. Полюбляють діти створювати як індивідуальні, так і колективні роботи. Заняття проходять згідно графіку, щонеділі о 15:00 у приміщенні бібліотеки №11.Переглядів: 1159
Поширень: 0