Підключай Інтернет та Телебачення від Еверест у жовтні, та скористайся акційною пропозицією для нових абонентів - «Дві за половину»!

Вибери дві послуги за півціни та сплачуй:

За Інтернет - 85*грн/міс протягом 3 місяців

За якісне кабельне Телебачення - 45*грн/міс

А для активних користувачів Інтернету - 1 терабайт (1000 ГБ) за 100*грн/міс на 5 місяців.

Підключайся просто зараз!

Ріжемо ціни навпіл!

Відповідно до умов Акції, певна категорія учасників має можливість користуватися послугою доступу до мережі Інтернет (тарифний пакет «Нове Безмежжя») за ціною 00 грн. 02 коп. за перший розрахунковий період та в розмірі 85 грн 00 коп за кожний наступний розрахунковий період, тобто з другого по третій періоди включно або можливість користуватися послугою доступу до мережі Інтернет (тарифний пакет «Т-рабайт») за ціною 00 грн. 02 коп. за перший розрахунковий період та в розмірі 100 грн 00 коп за кожний наступний розрахунковий період, тобто з другого по п’ятий періоди включно в залежності від групи учасників Акції (регулярна ціна тарифного пакету «Нове Безмежжя» становить 167 грн/міс, вартість акційного тарифного пакету «Т-рабайт» становить 100 грн/міс,), та користуватися послугою аналогове телебачення за ціною 0 грн. 30 коп. за перший розрахунковий період та в розмірі 45 грн за кожний наступний розрахунковий період, тобто з другого по дванадцятий розрахункові періоди включно (регулярна абонплата за послугу аналогове телебачення, згідного діючого прейскуранту, становить 90 грн./міс.).

Деталі на сайті www.everest.vn.ua 

Ліцензія провайдера програмної послуги № 00023-п від 19 березня 2015 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.Переглядів: 2857
Поширень: 0