У Вінниці стартували осінні ярмарки

Вже традиційно, після збору сільгоспвиробниками врожаю, у м.Вінниці проводяться осінні ярмарки, метою яких є забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників. Перший такий ярмарок відбувся 29 вересня, на площі поблизу торгівельного центру «Plaza Park», що знаходиться по вул.Келецькій, 117-Б.

Цьогоріч відвідувачам ярмарку свою продукцію представили підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів та хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів. Також вінничани та гості міста мали можливість придбати продукцію торгівельних підприємств споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.Крім цього, населенню було запропоновано саджанці фруктових дерев, а також кущі смородини, аґрусу, малини та різноманітні квіти.

У Вінниці стартували осінні ярмарки

Напередодні ярмарку організаторами було проведення моніторингу цінової ситуації на споживчому ринку. Відтак, було рекомендовано відпускати товар за цінами виробників, що, як правило, встановлюють нижчими, ніж на ринках міста.

«Проведення сільськогосподарських ярмарків має на меті забезпечення населення якісною продукцією за доступними цінами. Не менш важливим є те, що у цей період спостерігається зниження цін на інших ринках міста Вінниці. Також завдяки ярмаркам люди мають можливість зробити заготівлю на довготривалий період. Звісно, напередодні ярмарку було проведено детальний моніторинг цін на сільськогосподарську продукцію, який надав змогу визначити рекомендовані ціни для товаровиробників, що братимуть участь у проведенні ярмарків. Крім цього, регулярно проводиться контроль якості та ваги запропонованої продукції», - зауважив перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко.  За його словами, Вінницькою міською радою прийнято рішення про безкоштовне перевезення багажу в громадському транспорті під час проведення сільськогосподарських ярмарків, які відбуватимуться щосуботи – з 29 вересня по 27 жовтня на площі біля ТЦ «Plaza Park» (вул. Келецька, 117-Б). 

У Вінниці стартували осінні ярмарки

29 вересня, у першому осінньому ярмарку взяли участь 217 товаровиробників з усіх районів області та з обласного центру. Зокрема, найширше учасниками були представлені: м.Вінниця, а також Вінницький, Літинський, Тиврівський, Липовецький і Немирівський райони.Переглядів: 3335
Поширень: 0