Британська благодійна організація UK-MED провела тренінг для вінницьких медиків «Медична допомога при хімічній, біологічній та радіологічній загрозі»

Нещодавно на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 за сприяння департаменту охорони здоров’я міської ради для медичних працівників Вінницької міської територіальної громади відбувся тренінг з питань хімічної, біологічної та радіологічної загрози, допомоги при масових ураженнях.

Тренінг був проведений британською благодійною організацією UK-MED, яка спеціалізується на наданні високоякісної невідкладної медичної допомоги постраждалим від епідемій, конфліктів та стихійних лих.

«Навчання пройшли 160 вінницьких медиків - це лікарі та медичні сестри з усіх закладів охорони здоров’я нашої громади. Сподіваємось, що вінницьким медикам не доведеться використовувати ці знання на практиці, проте володіти ними обов’язково треба», – зазначила заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

«Це вже не перший тренінг, який був проведений цією організацією у Вінниці, – зазначає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш. – Організація UK-MED має великий досвід реалізації медичних програм в усьому світі, тому проведення таких тренінгів є важливим для наших лікарів».

Тренерами заходу виступили лікарі громадського здоров’я Великої Британії Рену Біндра та Джон Сімпсон. Переклад здійснював асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ ім. М. Пирогова Віталій Побережець.Переглядів: 1789
Поширень: 1