Сергій Моргунов у Лугано на конференції з відновлення України URC 2022: «Усі разом говоримо сьогодні про єдине – як має відновлюватись наша держава після війни»

4-5 липня 2022 року Швейцарія спільно з Україною приймає Міжнародну конференцію з питань відновлення України (URC 2022) у Лугано. Враховуючи повномасштабну війну Росії проти України, цьогоріч учасники зустрічі зосередяться на питаннях відновлення, які, в тому числі, включатимуть необхідні для цього реформи. Про масштабну робочу зустріч з міжнародними партнерами розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та телеграм.

За час конференції учасники зустрічі планують обговорити пріоритетні питання міжнародного рівня, серед яких: план відновлення та розвитку України та різні шляхи внеску міжнародних партнерів у відновлення України; також методи, пріоритети та принципи відновлення; соціальне, економічне, екологічне та інфраструктурне відновлення від збитків та втрат, спричинених війною. Окрім того, на обговорення виноситимуться питання реформ, які можливо та необхідно здійснити у поточній ситуації.

«Усі разом говоримо сьогодні про єдине: як має відновлюватись наша держава після війни, в якому напрямку вона має трансформуватись, які необхідні першочергові реформи, щоб Україна швидко звелася з колін та набула сили європейської держави», – розповів Сергій Моргунов. – Говоримо, якими, зрештою, мають бути наші майбутні українські «європейські» міста. І найголовніше – яким чином реалізувати усі ці плани та досягнути бажаної візії».

На міжнародну конференцію у Лугано прибули представники усіх європейських країн, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та інших країн світу. Організатори конференції очікують, що URC 2022 буде доповненням до ініціатив на підтримку України, які вже були запущені або оголошені, та об'єднає друзів України, які підтримують її у найважчі часи.

«Для візуалізації масштабності цієї міжконтинентальної співдружності організатори розмістили прапори усіх країн, звідки є на конференції офіційні делегації. Приємно бачити тут і наш Прапор – в колі розвинених, цивілізованих та прогресивних держав. І саме цей шлях – бажаний для України! Тому боремось далі. Боремось за право бути вільними і належати до цивілізованої європейської спільнот», – додав Сергій Моргунов.


Переглядів: 809
Поширень: 0