Вінничан закликають придбати FM-приймач на батарейках для отримання інформації в екстрених ситуаціях

У разі виведення з ладу системи централізованого оповіщення, вінничани мають знати, що всю необхідну інформацію вони можуть почути на радіо «Місто над Бугом». Для цього необхідно придбати портативний радіоприймач FM діапазону з автономним живленням. Трансляція ефіру здійснюється на частоті 101,8 МГц.

У випадку, коли у місті зникло світло, телевізійна трансляція, телефонний зв’язок, чи стались збої в роботі зовнішньої системи оповіщення, у Вінниці передбачено резервний варіант термінового інформування населення.

Перше, що мають зробити люди, це увімкнути радіо «Місто над Бугом» на частоті 101,8 МГц. Радіосигнал можна отримати через приймачі на батарейках, телефони, які мають відповідні характеристики, радіо в автомобілі. Також трансляція доступна і через ті приймачі, які приєднані до проводової радіомережі. Такий доступ мають люди, які й досі залишаються абонентами проводового мовлення і своєчасно сплачують за це кошти.

Аби вчасно отримувати повідомлення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій та порядок дій у разі виникнення небезпеки, мешканцям Вінницької громади необхідно придбати в торгівельній мережі портативні радіоприймачі FM діапазону на батарейках.

Керівникам підприємств, установ, організацій, управляючим компаніям, управителям, незалежно від форми власності та підпорядкування (за погодженням зі співвласникам багатоквартирних житлових будинків), головам ОСББ також потрібно придбати у необхідній кількості портативні радіоприймачі FM діапазону з автономним живленням та електромегафони.

Зазначимо, що у разі екстреної ситуації в місті буде організовано оповіщення у місцях масового скупчення людей за допомогою засобів гучномовного зв’язку спецавтомобілів та електромегафонів. Нагадаємо, що резервна система термінового інформування населення призначена для оперативного доведення сигналів і повідомлень про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного та воєнного характеру, постійного інформування їх про обставини, що склалася у зоні можливого ураження.


Переглядів: 1875
Поширень: 0