Ізраїль та Чехія готові допомогти з лікуванням поранених внаслідок теракту у Вінниці

Вінницький міський голова Сергій Моргунов в ефірі Espreso.TV прокоментував наслідки ракетного удару по Вінниці 14 липня. Зокрема очільник громади розповів про стан громадян, що постраждали внаслідок рашистської атаки, а також підтримку, яку адресно пропонують українські міста та іноземні країни.

Так, міський голова зазначив, що постраждалим, які знаходяться у медичних закладах, допомога надається в повному обсязі, а за їхнім станом постійно слідкують медики.

“Зараз всі зусилля спрямовані на допомогу 67 постраждалим, у тому числі дітям, які перебувають у лікарнях. 14 людей - у важкому стані, 4 - у критичному”, - розповів Сергій Моргунов.

Трагедія внаслідок терористичного удару по Вінниці не змогла залишити осторонь інші українські міста та іноземні країни. Вінницький міський голова розповів, що допомогу пропонують звідусіль.

“До нас звернулися друзі з Посольства України в Ізраїлі щодо подальшої допомоги з протезуванням, госпіталі Чехії готові за потреби прийняти поранених. Було багато дзвінків від моїх колег з інших міст України: Києва, Львова, Дніпра, Тернополя, Хмельницького та багатьох інших. Дякую всім за підтримку!” - розповів Сергій Моргунов та додав: “Тільки у єдності ми переможемо росію - державу-терориста”.

Очільник громади також наголосив: вінничани, українці і весь світ ніколи не забудуть дату 14.07.2022. “Ми переможемо, бо нас не зламати. Виб'ємо окупантів з рідної землі, відбудуємо країну, повернемо мир у наш спільний дім”, - сказав Вінницький міський голова.Переглядів: 1357
Поширень: 2