На благодійному вечорі вінничани зібрали кошти на лікування постраждалого від російського теракту Віталія Каблучка

В одному з вінницьких арт- пабів відбувся благодійний вечір, під час якого збирали кошти на лікування Віталія Каблучка. Чоловік постраждав від ракетного обстрілу Вінниці 14 липня.

Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяINFORM.

«У момент теракту Віталій був у машині на місці трагедії разом із двома хлопцями. Один із них — Віктор Поліщук, на жаль, загинув. Другий нині в лікарні, але у кращому стані, ніж Віталій, який досі перебуває в реанімації після кількох операцій, — розповіла кореспондентці АрміяInform подруга постраждалого, вокалістка Дарина Забєліна, учасниця шоу «Голос країни». — Ми вже спілкувалися з ним телефоном. На Віталія очікує ще одна операція».

Цього вечора підтримати хлопця прийшли друзі, колеги та небайдужі вінничани. Для них виступали Нік Коміссаренко, Дарина Забєліна, Віра Майборода, Вадим Курилех, Оксана Славна та багато інших. Музика виконувалася у форматі «акустика», а виконавці співали як авторські твори, так і відомі всім композиції.

Під час виступу своєю історією з глядачами поділилася і Віра Майборода, яка є художнім керівником зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» у Вінницькому міському палаці мистецтв. Будинок співачки розташований одразу за Будинком побуту «Ювілейний», у який влучила ракета.

«Мені із сім’єю надзвичайно пощастило залишитися неушкодженими й сьогодні бути тут та підтримувати постраждалого Віталія. Того вечора, коли я вийшла на двір і побачила, як рятувальники, військові, волонтери працювали наче бджілки, прибираючи уламки та скло, мене переповнило почуття гордості за українців. Нашу націю не зламати та не деморалізувати», — сказала Віра Майборода.

Також про Віталія Каблучка розповів його сусід, вокаліст Вадим Курилех.

«Ми не часто бачилися, але за кожної зустрічі спілкувалися, ніби душа з душею. Я думаю, сьогоднішній вечір надовго запам’ятається всім, адже попри те, що у нашому небі літають ворожі ракети, ми все одно продовжуємо нести нашу справжню українську пісню, котра відгукується в серцях мільйонів. І цим самим робимо добру справу, допомагаючи нашим землякам», — розповів співак.

Цей вечір, коли люди, попри біль і сльози, об’єдналися задля допомоги постраждалому, вкотре підтвердив незламність духу українського народу, волю та прагнення до Перемоги.Переглядів: 1298
Поширень: 0