На Вінниччині службовець банку привласнив гроші 22 клієнтів банківської установи

На Вінниччині прокурор довів у суді винуватість службової особи, яка заволоділа коштами 22 клієнтів банківської установи.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Ладижинський міський суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи прокурора Гайсинської окружної прокуратури та визнав винуватою службову особу одного із відділень банку, який здійснює свою діяльність на території Гайсинського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 362, ч. 1 ст. 357, ч. 2 ст. 191 КК України.

Прокурором доведено, що впродовж 2020 – 2021 років обвинувачена, обіймаючи посаду, пов’язану із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, маючи право доступу до автоматизованих систем, з корисливого мотиву несанкціоновано змінювала банківську інформацію та заволоділа офіційними документами шляхом зловживання службовим становищем, а в подальшому заволоділа коштами 22 клієнтів банку на суму майже 45 тис. грн.

Суд визнав її винуватою у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень та призначив покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями в банківській сфері на 2 роки.Переглядів: 1558
Поширень: 0