У Міносвіти запрацював чатбот, який допоможе розібратись у питаннях вступної кампанії-2022

З 18 липня майбутні вступники можуть оперативно отримати інформацію щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти на сайті Міністерства освіти і науки України.

У співпраці з урядовим контактним центром на сайті МОН запрацював чатбот, що стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року. Отримати консультацію через сервіс можна з понеділка по четвер (09:00-17:00), а також у п’ятницю (09:00-16:00).

Натиснувши на кнопку "Поставити запитання", що розміщена в правому нижньому кутку сайту, вступники можуть розпочати спілкування з консультантами. В разі налаштувань автоматичного перекладу вмісту сторінок з української на будь-яку іншу мову, чат демонструватиметься обраною мовою. Для переходу на українську необхідно в налаштуваннях браузера вимкнути автоматичний переклад сторінок або змінити відповідні параметри.

На початку липня чат-бот "ОсвітаВсім", який створило ДП "Інфоресурс", оновили та розширили спектр інформації, яку там можна дізнатися. Бот доступний для абітурієнтів та їх батьків у Telegram та прив'язаний до Facebook-сторінки ДП "Інфоресурс".Переглядів: 898
Поширень: 0