Управлінські компанії заклеїли плівкою вікна, яку передало вінницьке підприємство «Полімер»

Вінницька компанія «ТОВ-підприємство «Полімер» у співпраці з міською владою допомогли постраждалим вінничанам закрити вікна для усіх мешканців будинків, у яких ударною хвилею повибивало скло унаслідок теракту.

Вінницька міська влада активно співпрацює з місцевим бізнесом, а бізнес приходить на допомогу у скрутні часи. Так, представники великого місцевого виробництва, де виготовляють полімерну плівку й упаковку, одним із перших відгукнулися та безоплатно надали 20 рулонів витратного матеріалу постраждалим вінничанам.

Завдяки своєчасній допомозі небайдужого бізнесу працівники управлінських компаній заклеїли 3650 м2 вікон в під’їздах та квартирах.

«Побачивши жахливі кадри трагедії, що сталася 14 липня, ми вирішили не залишатися осторонь та допомогти постраждалим вінничанам. Одразу звернулись до Вінницької міської ради і скооперувались з департаментом житлового господарства. Того ж дня передали 20 рулонів плівки для вінничан, - заступниця директора «ТОВ-підприємство «Полімер» Наталія Лінник. - В такій ситуацій міг опинитися кожен українець. Сьогодні важливо гуртуватися. Від кожного з нас залежить наша спільна перемога!».

Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував місцевим підприємствам за консолідацію: «Те, наскільки швидко відреагував бізнес на трагедію, яка сталась 14 липня, говорить про згуртованість громади і це заслуговує на щиру повагу і вдячність».

Довідка: «ТОВ-підприємство «Полімер» виготовляє високоякісну плівку, в тому числі й еко - вона розкладається у природному середовищі. Серед клієнтів даного підприємства є не лише вінницькі виробники, а й багато українських.

Більше інформації про підприємство можна дізнатись на їхньому сайті або на сторінці у фейсбуці.Переглядів: 1051
Поширень: 0