ТОП-8 найкращих газових плит за співвідношенням ціни та якості

Газова плита — прилад, без якого важко уявити кухню та приготування їжі. Це прилад, завдяки роботі якого сім'я дружно збирається за столом на смачний сніданок або вечерю. Але прогрес не стоїть на місці, і сучасні газові плити дуже змінилися: вони мають стильний сучасний дизайн та широкий функціонал. Саме такими є газові плити Gorenje.

Сьогодні хочемо запропонувати вашій увазі ТОП найкращих плит «Гореньє», які стали улюбленими для багатьох задоволених користувачів у всьому світі, щоб ви змогли купити плиту, яка максимально відповідатиме всім вашим побажанням.

Так, Gorenje електроплита набуває усе більшої популярності, але газові аналоги ні в чому не поступаються. А тому, якщо у вас є централізоване газопостачання, не поспішайте з ним розлучатися, купуйте газову плиту Gorenje.

Типи газових плит

Виділяють три основні типи газових плит:

 1. З розміщенням на підлозі — це повноцінні прилади, що складаються з газової плити та духовки.
 2. З розміщенням на столі — варильні панелі без духової шафи, які розміщуються на стільниці.
 3. Вбудовані. Такий прилад врізають у стільницю. Такі варильні поверхні та духовки — хіт сучасних кухонь, адже є можливість розміщувати їх у різних варіаціях.

Також прийнято поділяти газові плити на класи:

 1. Економ. Ця варильна техніка має невибагливий дизайн і мінімальний набір функцій, при цьому дуже проста у використанні та повністю справляється з основними завданнями, які стоять перед цим приладом.
 2. Комфорт. Такі плити вирізняються стильним ергономічним дизайном, який чудово вписується в інтер'єр будь-якої кухні, мають широкий експлуатаційний функціонал.
 3. Premium. Техніка, що має ексклюзивний дизайн і всі провідні технології, розроблені для таких приладів.

Як вибрати газову плиту?

Радимо під час вибору газової плити звернути увагу на низку критеріїв, наведених нижче:

 1. Габарити. Якщо ви вирішили стару плиту замінити на нову, обов'язково потрібно підбирати модель із габаритами попередньої. Тобто виміряйте старий прилад або місце, куди плануєте його встановити.
 2. Матеріал, з якого виконано плиту. Як правило, це метал чи емаль. Перший варіант — має стильний зовнішній вигляд, на ньому не з'являються відколи, простий у догляді. Емаль добре переносить перепади температур, на ній не буде видно відбитків пальців та слідів від рідини, проте є велика ймовірність появи механічних пошкоджень (сколів та подряпин).
 3. Газові пальники: кількість, розміри, потужність. Яку плиту вибрати — з двома, трьома чи чотирма конфорками, залежить від вільного місця на кухні та кількості домочадців. Розглядаючи варіанти розмірів та потужності пальників, важливо враховувати частоту та обсяг порцій, які ви готуєте. Традиційна 4-конфоркова газова плита має 2 пальники  потужністю 2 кВт, одну — 1 кВт і ще одну — 3 кВт. Сучасні моделі оснащено WOK-конфоркою, яка має два або три ряди полум'я, що забезпечує дуже швидке нагрівання. Її потужність — 3,5 кВт.
 4. Тип та об'єм духової шафи. Газові плити мають або газову духовку, або електричну. Обидва варіанти справляються зі своїм основним завданням, але другий має ширші функціональні можливості. Зауважимо, що розмір духової камери залежить від габаритів самого приладу. Стандартна духовка зазвичай має об'єм від 43 до 48 літрів, але є моделі зі збільшеною камерою — до 74 літрів (це ідеальний варіант для великих сімей).
 5. Система безпеки. Обов'язково вибирайте прилад із системою «газ-контроль», який припиняє подачу палива у разі його витоку. Якщо хочеться купити плиту з електронним керуванням, зверніть увагу, щоб така техніка мала блокування, завдяки якому маленькі діти не зможуть її увімкнути.
 6. Як додатковий критерій також можна розглянути наявність системи самоочищення, гриля та щупа, спосіб керування приладом.

ТОП-8 найкращих газових плит

Щоб спростити вам завдання і заощадити час на виборі газової плити, ми підібрали для вас варіанти найпопулярніших серед користувачів моделей газових плит Gorenje. «Чому саме «Гореньє»? — спитайте ви. Цей словенський бренд уже понад 50 років на ринку побутової техніки. Його продукція вирізняється найвищою європейською якістю, маючи доступні ціни. Мільйони користувачів у всьому світі вибирають ці побутові прилади. Газова плита Gorenje — шеф на вашій кухні.

Отже, до ТОП-8 увійшли:

 1. Емальована газова плита Gorenje G 5112 WF-B з електрозапалювачем (габарити (ШхВхГ): 50х85х60 см). Має 4 конфорки різних розмірів та потужності, з чавунними ґратами, які витримують великі механічні навантаження. Плиту оснащено спеціальними перехідниками, завдяки яким її можна приєднувати як до централізованого газопостачання, так і до балона. Керується механічними перемикачами, розміщеними спереду. Духовка з відкидними дверцятами об'ємом 70 л має нагрів зверху та знизу, є підсвічування.
 2. 4-конфоркова модель із нержавіючої сталі G 5111 XF (габарити (ШхВхГ): 50х85х60 см). Газові пальники мають різний розмір та потужності, захищені чавунними ґратами. Конфорки приводять у дію механічні важелі, оснащені електрозапалювачем. Духова камера об'ємом 75 л може нагріватися до температури 310 °С, є термостат. Відкидні дверцята мають суцільне подвійне скло, завдяки чому їх легко мити, вони підтримують додаткову герметичність. А наявність підсвічування всередині дає змогу стежити за процесом приготування їжі, не відкриваючи дверцята і не порушуючи температурний режим усередині духовки. Система «газ-контроль» забезпечує безпеку від можливого витоку палива. Плита також має внизу висувний ящик, де можна зберігати посуд. Вона також має приємний бонус — плоский та глибокий противні.
 3. Біла емальована газова пічка G 6111 WH із функцією «газ-контроль» (габарити (ШхВхГ): 60х85х60 см). Варильну поверхню виготовлено ​​з нержавіючої сталі, є 4 газові пальники з надміцними ґратами зі сталі. Електрозапалювач конфорок та керування полум'ям здійснюються механічними перемикачами. Також плита внизу має короб для зберігання кухонного начиння. Духовка на 72 л, є підсвічування та термостат. Дверцята покриті суцільним подвійним жаростійким склом. У ній застосовується система очищення парою (гідроліз), завдяки чому її легко чистити.
 4. Чотириконфоркова комбінована плита «Гореньє» із нержавіючої сталі K 5241 SH (габарити (ШхВхГ): 50х85х59, 4 см). Пальники захищено сталевими ґратами, які рівномірно розподіляють тепло дном посуду, завдяки чому пришвидшується приготування їжі. Є «газ-контроль». Має електричну духовку об'ємом 70 л склепінчастої форми, що сприяє вільній циркуляції гарячого повітря, яке рівномірно розподіляється по всьому периметру внутрішньої камери. У духовці дуже зручно регулювати температуру, адже вона має вбудований термостат. Система AquaClean (гідроліз) спрощує миття духової камери. Дверцята оснащено міцним суцільним подвійним склом. Вони дуже щільно закриваються і не пропускають усередину повітря зовні.
 5. Газова плита Gorenje з електричною духовкою K 5142 WF-B зі сталі, покритою емаллю (габарити (ШхВхГ): 50х85х60 см). Має 4 конфорки, захищені чавунними ґратами. Вмикання здійснюється електрозапалювачем за допомогою механічних поворотних важелів. Духовка електрична, об'ємом 62 л та 9 робочими програмами. Має гриль та функцію конвекції, гідролізну систему очищення та яскраве підсвічування. Дверцята, виготовлені з міцного суцільного подвійного скла, забезпечують додаткову герметичність та зручність в очищенні. Прилад має потужний мережевий кабель та додаткову шухляду для зберігання посуду.
 6. Класична біла емальована газова плита GN 5112 WH з електрозапалювачем та функцією «газ-контроль» (габарити (ШхВхГ): 50х85х60 см). Має 4 конфорки різних розмірів та потужності, спосіб керування — за допомогою поворотних механічних перемикачів. Газова духовка об'ємом 70 л, дверцята — два суцільні жаростійкі скла. Є підсвічування, ґрати і глибоке деко.
 7. Плита «Гореньє» GI 6322 WA з функцією оптимізованого керування полум'ям та «газ-контролем» (габарити (ШхВхГ): 60х85х60 см). Корпус — біла емаль, має 4 газові пальники різного діаметру та потужності, є таймер із можливістю одночасного вимикання всіх газових елементів. Спосіб керування — механічний. Плита багатофункціональна, що робить її дуже зручною у користуванні, а також дає змогу ефективно витрачати газ. Духова шафа об'ємом 64 л має каталітичні панелі та додаткову ізоляцію — дверцята з потрійним склом. Дисплей, годинник із таймером і звуковим сигналом роблять користування духовкою ще комфортнішим.
 8. Стильна біла емальована 4-конфоркова GI 5322 WF-B плита «Гореньє», ціна якої точно вас потішить, як і її функціональні можливості (габарити (ШхВхГ): 50х85х60 см). Прилад оснащено 4 конфорками з електрозапалювачем та функцією «газ-контроль». Має два способи керування — механічний (електропідпал) і дисплей. Також є годинник і таймер зі звуковим сигналом. Духова камера — 68 л, має гриль, термостат та підсвічування. У комплекті до плити є решітки для джезви та духовки, глибокий і плоский противні, а також ящик для зберігання кухонного начиння.

Ми розповіли вам про найпопулярніші моделі газових плит «Гореньє» у 2022 році. Яку з них придбати, вирішувати вам! Упевнені, що на якому б варіанті ви не зупинили свій вибір, плита обов'язково потішить вас своїм функціоналом, якістю та стильним дизайном.

А якщо не знаєте, де шукати плити Gorenje, офіційний сайт компанії допоможе в цьому. Саме там ви зможете знайти всю інформацію, яка вас цікавить, про газові плити Gorenje.


Переглядів: 1044
Поширень: 0