Олена Зеленська в Конгресі США розповіла про Лізу з Вінниці, людей вбитих російськими ракетами, і попросила зброю для України

Дружина Президента України Олена Зеленська під час виступу в Конгресі попросила зброю для України. Просила про системи протиповітряної оборони, щоб ракети не вбивали дітей у їхніх візочках.

Відео з виступом опубліковано на сторінці Олени Зеленської в Facebook.

«Так, це поза протоколом, я знаю. Зазвичай перші леді говорять виключно про мирні речі. Але як про них можна говорити, коли проти твоєї країни ведеться нападницька терористична війна?

Звернулася до конгресменів не як до політиків і представників партій, а як до матерів і батьків, дідусів і бабусь, доньок і синів. І не як перша леді – як мати й донька. Адже які б посади ми не обіймали в житті, завжди залишаємося насамперед частиною своєї родини. Ми завжди будемо дітьми для своїх батьків, і скільки б нам не було років, вони сприйматимуть нас як дитину. У цьому велика істина життя – ми маємо у своїй родині цілий світ і робимо все, щоб зберегти його», - зазначила перша леді.

Дружина Президента розповіла про трагедії українських родин – про загиблу у Вінниці чотирирічну Лізу, про восьмирічну Єву з Очакова та 11-річного Іллю з Одещини, які загинули від російських ракет.

«Звернулася до членів конгресу від імені всіх загиблих. Від імені людей, які втратили руки й ноги. І від імені людей, які ще живі й цілі. Від імені тих, хто воює, і тих, хто чекає в тилу на повернення своїх рідних із передової. Україні потрібна зброя! Не для того, щоб нести війну на чужу територію, а щоб захистити свій дім і право прокидатися в ньому живими.

Я просила про системи протиповітряної оборони, щоб ракети не вбивали дітей у їхніх візочках. Щоб не руйнували дитячі кімнати й цілі сім’ї. Бо ми хочемо, щоб кожен батько й кожна мати могли сказати своїй дитині: засинай спокійно, більше не буде повітряних тривог, ракетних ударів. Хіба це завелике бажання? І я думаю, воно було почуте», - написала Олена Зеленська.Переглядів: 1919
Поширень: 0