Маємо потенціал для просування ЗСУ та для завдання окупантам відчутних втрат — Зеленський

Україна має значний потенціал для просування Збройних сил на фронті та завдавання російським військам нових відчутних втрат.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зведенні.

За його словами, сьогодні відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, на якому обговорили поточну ситуацію на передовій та довкола України

Учасники визначили завдання на деяких тактичних напрямках для посилення позицій українських військ.

"Дуже предметно опрацювали питання про постачання новітніх озброєнь у війська – потрібно ще збільшити інтенсивність ударів по ворогу. Погодилися, що маємо істотний потенціал для просування наших сил на фронті й для завдання окупантам нових відчутних втрат", — сказав Зеленський.

Президент переконаний, що у Росії неодмінно вичерпається потенціал для усіх форм агресії – в тому числі для наступальних дій на фронті і терору проти українських міст.

Зеленський наголосив, що влада зробить все, щоб прискорити це, і саме на цьому наголошує в усіх контактах з партнерами.

"Сьогодні російська армія знову обстріляла з реактивної артилерії Салтівський район Харкова – суто цивільні об’єкти. Житловий будинок, торговельні павільйони, громадський транспорт. Станом на цей час відомо про трьох загиблих, понад 20 людей – у списку поранених. З "Ураганів" окупанти обстріляли і Словʼянську громаду на Донбасі, вдарили "Іскандерами" по Краматорську", — сказав він.

Зеленський зазначив, що кожен з таких російських обстрілів – це аргумент, щоб Україна отримала більше "хаймарсів" та іншого сучасного і ефективного озброєння.

"Кожен з таких обстрілів тільки посилює наше прагнення до перемоги над окупантами – неодмінно це буде. Всіма своїми терористичними атаками проти українців і нашої держави Росія тільки закопує сама себе", — наголосив президент.Переглядів: 1894
Поширень: 0