«Наша робота – залишатися людьми»: водійка вінницького автобуса про загублені речі та радість від добрих вчинків

Вінницька транспортна компанії отримала подяку водію за чуйність і уважність. Виявляється, одна з пасажирок забула в салоні дороговартісну річ і, яким було її здивування, коли на запит відразу змогла повернути свій «скарб» цілим та неушкодженим із рук водійки.

Мова йде про Галину Кондратюк – працівницю транспортної компанії із 40-річним стажем, 13 із яких вона провела за кермом міського автобуса. Каже, вже з ліку збилася скільки було подібних випадків. Люди часто забувають речі, особливо на маршруті, який прямує від залізничного вокзалу.

«Любі бабусі та дідусі нерідко розгублюються у великому місті, - жваво розповідає пані Галина. - Трапляється, що залишають в автобусі весь свій багаж. Уявляєте, скільки хвилювань їм це коштує. Коли повертаємо, то стільки радості та вдячних слів чуємо, що й не передати».

Досі, каже, згадує ще один випадок, який стався років із десять тому. Бабця тоді забула в автобусі пакет, а в ньому ж було все - гроші, якісь цінні для неї речі, а головне документи. За ними й визначила, де мешкає власниця, тоді ще й кур’єром з доставки довелось попрацювати, зізнається водійка.

«Кожний день невідомо, що на тебе чекає. Різне трапляється. Наші водії – це королі траси. Ми в усіх на очах і маємо допомагати людям. Нерідко й як психологи. Хтось у розпачі, бо не туди поїхав чи не знає, як дістатися потрібного місця, а комусь необхідна порада, де купити чи поповнити карточку, - розповідає Галина Василівна. - Це все нормально і за це не треба нас високо піднімати. Наша робота – залишатися людьми».Переглядів: 2018
Поширень: 0