Кількість випадків коронавірусу в Україні знову зростає

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що впродовж останнього місяця зросла кількість випадків коронавірусної хвороби в Україні.

Про це Віктор Ляшко повідомив в інтерв’ю Суспільному.

"Упродовж останнього місяця ми бачимо зростання кількості випадків коронавірусної хвороби, яка реєструється в Україні. Поки що цифри не загрозливі та не несуть навантаження на систему охорони здоров’я", — зазначив він.

За словами Ляшка, медики готуються до потенційного зростання кількості випадків COVID-19. Він наголосив, що треба зробити щеплення проти коронавірусної хвороби.

"З початку війни ми змінили умови карантину на території України. Зараз все рекомендовано, а не обов’язково. Це відповідна постанова Кабінету міністрів України, яка внесла зміни в саме постанову про карантин. Ніхто контролювати цього не буде, але вакцинуватися треба і дотримуватися протиепідемічних умов і правил також потрібно", — заявив міністр.

Ляшко також додав, що Національно-технічна група експертів з імунопрофілактики в Україні рекомендувала МОЗ запровадити другу бустерну дозу для осіб похилого віку, людей з хронічними хворобами.

Нагадаємо, що раніше в Україні виявили перші випадки нового різновиду штаму коронавірусу "Омікрон", який називають типом "ВА.5". Сім випадків захворювання зафіксували у Чернівецькій області.Переглядів: 1969
Поширень: 0