Нацбанк оголосив акцію зі збору монет, щоб допомоги ЗСУ

Національний банк України оголосив благодійну акцію "Смілива гривня". Українців закликають здавати монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Зібрану суму перерахують на потреби війська.

Про це повідомляють у НБУ.

Наразі в обігу перебуває понад 14 млрд монет на суму більше 5 млрд грн. Значна їх кількість не використовується, а лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

"Вже п’ять місяців Україна мужньо протистоїть ворогу. До наближення перемоги долучається кожен із нас – хтось на фронті зі зброєю в руках, хтось в тилу, допомагаючи нашим воїнам. Акція "Смілива гривня" – це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть, якщо він становитиме лише 10 копійок. Пункти мобілізації монет працюватимуть із 1 серпня до 31 жовтня 2022 року у відділеннях уповноважених банків – Ощадбанку та ПУМБу. Здавайте монети в банки, а ми відправимо їх на фронт", – прокоментував заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан.

Акція триватиме протягом трьох місяців. З 1 серпня до 31 жовтня 2022 року кожен громадянин зможе принести монети їх до відділень АТ "Ощадбанк" та АТ "ПУМБ".Переглядів: 1154
Поширень: 0