Офіс туризму Вінниці презентує чергові новинки для дітей та дорослих

Для юних любителів кіномистецтва Офіс туризму Вінниці пропонує цікаву серпневу прем’єру: поринути у чарівний світ кінематографу у новому екскурсійному проєкті «Чарівний світ кіно». «На дітей 7-13 років чекатимуть п’ять зупинок в історичному центрі Вінниці, п’ять секретів кінематографу, п’ять тематичних конкурсів та показ мультфільму "DC Ліга СуперУлюбленців" у кінотеатрі "Родина". Дітвора дізнається про історію кіно, акторську майстерність, коли з’явилися і де були перші кінотеатри в нашому місті та багато інших цікавинок», - кажуть організатори. Екскурсійний проєкт «Чарівний світ кіно» відбудеться у суботу, 6 серпня об 11:00 годині.

Екскурсія стартує від площі Ліверпуль (біля Макдональдсу).

Вартість – 200 грн (для ВПО діє знижка). Для участі необхідно заповнити гугл-форму: https://cutt.ly/3ZOARX7

Для дорослих цього тижня у Вінниці відбудеться екскурсія, яку Офіс туризму підготував у співпраці з гідесою Оксаною Роздорожнюк. Авторська програма «Два полюси одного міста» відбудеться у неділю, 7 серпня о 13:30 годині.

«Оксана Роздорожнюк поєднає два енергетично полярні туристичні об’єкти. Перший з них – ставка «Вервольф» – одне з найзагадковіших місць в Україні часів Другої світової війни, навколо якого й нині існує безліч міфів. А інший полюс – садиба генія, що випередив час, людини з великим серцем – Миколи Івановича Пирогова. Його сміливі ідеї здавалися фантастикою світилам медицини XIX століття, а освітянські новаторства не втратили актуальності й у XXI», – зазначила директорка КП «Офіс туризму Вінниці» Тетяна Маєвська.

Організатори додають, що це дві захоплюючі історії, що ніби гостросюжетний фільм тримають у напрузі до останньої хвилини. І кожна з них багата надзвичайними подіями та дивовижними поворотами. Екскурсія з транспортним супроводом «Два полюси одного міста» стартує від Храму Покрови Пресвятої Богородиці, вул. Київська, 1. Вартість екскурсії – 320 грн (для ВПО діє знижка). Для участі необхідно заповнити гугл-форму: https://cutt.ly/FZOIOaU Нагадуємо, що екскурсії проводяться з дотриманням правил безпеки під час повітряних тривог.

За анонсами й стартом реєстрації стежте на сторінці Офісу туризму у Фейсбук.Переглядів: 1733
Поширень: 0