У Вінниці спільно з представництвом Дитячого фонду ООН реалізується пілотний проект

Після початку війни з російським агресором, робота з реалізації міжнародної ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» не припинилась, проте план дій змінився з огляду на потреби та інтереси дітей сьогодні. Наразі у Вінницькій громаді спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізується пілотний проєкт «Громада, дружня до дітей та молоді: дбаємо, підтримуємо, перемагаємо!»

«Цьогоріч у нас особлива місія, адже наразі ми піклуємось не тільки про юних вінничан, а ще й про дітей із сімей вимушених переселенців, постраждалих від збройної агресії рф, які зараз проживають у нашій громаді. Задля комфорту та підтримки дітей та молоді, які опинились у непростій ситуації, проводяться заходи, спрямовані на покращення їх життя, соціальну адаптацію в умовах війни, забезпечення можливості навчатись у школах, відвідувати дитячі садки», - каже директор департаменту освіти Оксана Яценко.

До прикладу, станом на 01 серпня 2022 року 17 402 особи з числа внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу продуктовими наборами у Міському центрі надання благодійної допомоги переміщеним особам, близько 48 тис. осіб скористались можливістю отримати допомогу у гуманітарному Центрі речей для переміщених осіб. Також організовано культурно-дозвіллєву програму для дітей, які відпочивають в оздоровчому центрі «Я – Маріуполь. Родина», розташованому на базі одного з дитячих таборів відпочинку поблизу Вінниці. З метою психологічного розвантаження та відпочинку дітей влітку реалізовано проєкт «Кельце кемп для Віннниці. Свєнтокшиське 2022», в рамках якого для дітей, які потребують уваги громади, організовано чотири двотижневі поїздки культурного обміну у м. Кельце (Польща).

Важливо, щоб кожна дитина і молода людина у нашій громаді відчувала себе якомога безпечно, комфортно, та мала всі умови для повноцінного розвитку – у садочках, школах, клубах за інтересами і спортивних секціях. Це - основна мета спільного проєкту з ЮНІСЕФ, над якою будемо працювати і надалі.

Довідка: У грудні 2021 року Вінниця отримала офіційний статус ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Наша громада стала однією з перших в Україні, кому присудили почесне звання. Отримання відзнаки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді» стало підтвердженням, що Вінницька громада впевнено будує стале майбутнє для кожної дитини та молодої людини.


Переглядів: 1579
Поширень: 0