Мобільні бригади вінницьких медиків вакцинували від COVID-19 охочих у хабі «ЯМаріуполь»

Вчора, 8 серпня, на базі центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь» здійснювалась вакцинація для переселенців з Маріуполя. Щеплення отримали 42 особи. Імунізація здійснювалась вакцинами Pfizer та CoronaVac.

«У мене це була вже бустерна доза щеплення і для неї я обрала Pfizer, – каже переселенка Юлія. – Як на мене, вакцинація зараз на часі, тому що COVID-19 нікуди не зник».

«Ми обробили звернення та заздалегідь сформували списки бажаючих імунізуватись. – каже керівник центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь» Олександр Халявінський. – Після цього ми звернулись до міської влади з проханням провести вакцинацію на базі нашого хабу».

«Ми продовжуємо у центрах «ЯМаріуполь» впроваджувати ті сервіси, які були у мирному Маріуполі. Серед них - вакцинація від COVID-19. Ми турбуємося про здоров'я маріупольців, хочемо зробити процес вакцинації комфортним та легким для них. Максимально наблизити цю послугу до центру «ЯМаріуполь», щоб вони мали змогу у знайомій для себе обстановці та без зайвого стресу зробити щеплення. Вакцинація вже проходить у вінницькому центрі «ЯМаріуполь». Дякуємо міській раді за те, що вона швидко відгукнулася на наше прохання та створила для цього можливість!» – зазначає міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

«Були сформовані мобільні бригади медичних працівників, які здійснювали огляд пацієнтів та безпосередньо проводили вакцинацію, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Ми наголошуємо, що COVID-19 нікуди не зник, тому важливо захистити себе зараз».

Нагадаємо, що центр підтримки переселенців «ЯМаріуполь» знаходиться за адресою:

м. Вінниця, вул. Соборна, 50. За детальною інформацією звертайтесь за номером +380961383963.Переглядів: 1636
Поширень: 0