У Вінниці розпочали капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика

Щороку у нашому місті розширюєтеся мережа дитячих та спортивних майданчиків, де діти та молодь мають можливість проводити дозвілля та займатись спортом. Сьогодні, коли Україна переживає важкі часи воєнного часу, наше місто стало прихистком для тривалого проживання понад 67 тисяч людей, з яких орієнтовано 20 тисяч – це діти, тому створення комфортних та безпечних умов проживання для мешканців міста, є дуже важливим.

Цього разу до Вінницької міської ради із проханням про допомогу у проведенні капітального ремонту дитячо-спортивного майданчика з влаштуванням спортивного обладнання, звернулись мешканці ОСББ «Чехова-Комфорт», яке об’єднує житлові будинків на вул. Чехова, 9А, 9Б, 9В.

«У дворі було два майданчики для дітей молодшого віку. Спочатку ми думали влаштувати власними силами декілька тренажерів, але потім звернулись до Вінницької міської ради і нам пішли назустріч. Підтримуючи ініціативу наших мешканців щодо участі у співфінансуванні, було прийняте рішення щодо проведення капітального ремонту дитячо-спортивного майданчика з влаштуванням мультифітнесстанції», – розповідає заступник голови правління ОСББ Сергій Курдибаха.

Капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика передбачає комплекс робіт, в тому числі – влаштування мультифітнесстанції для проведення активного відпочинку діток та дорослих. Окрім цього, майданчик покриють гумовою плиткою для безпеки під час тренувань, а навколо нього буде плитка ФЕМ для зручного пересування. Проєкт реалізовують на замовлення департаменту міського господарства.

Нагадаємо, сприяння формуванню свідомого ставлення громадян до власного життя, здоров’я та фізичної активності є одним із важливих напрямів Стратегії розвитку міста «Вінниця 3.0».

«Здоров’я громади залежить не лише від медицини, а й від систематичної фізичної активності. Вінничани, які займаються спортом з дитинства, не можуть уявити своє життя без пробіжки чи занять фітнесом. І одне з наших головних завдань – підтримувати ініціативи містян у цьому напрямі та зробити спорт у Вінниці привабливим і доступним для кожного», – каже директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький.

Попри війну вінничани не перестають піклуватись про власне здоров’я та продовжують шукати можливості для створення спортивних куточків поблизу своїх будинків. Це і не дивно, адже регулярне зайняття спортом знижує рівень гормону стресу, зміцнює опорно-руховий апарат, поліпшує мозкову діяльність та покращує творчі здібності.Переглядів: 2104
Поширень: 0